Кабінет користувача

Реєстрація доменів

img

Реєстрація доменів

Доменне ім'я є мало не основою сайту. У короткому, співзвучному, легкому для запам'ятовування імені - часто запорука успіху інтернет-проекту.

Доменне ім'я (або ім'я домену) є адресою мережевого з'єднання, через яку комп'ютер підключається до мережі. Таким чином, при веведенні будь-якого сайту в Інтернет-мережу одного хостингу замало і завжди потрібен домен.

Реєстрація домену полягає у фіксуванні унікальної інформації про сам домен і про його адміністратора в центральній базі всіх доменних імен. Робиться це спеціально для того, щоб уникнути повторів, помилок у назвах і виникнення різних конфліктних ситуацій. За загальною домовленістю домен уважається зареєстрованим, щойно інформація про нього потрапляє до центральної бази.

Для підтримки точної відповідності між доменним іменем і IP-адресою на спеціалізованих серверах представлені таблиці точної відповідності. Такі сервери називаються серверами DNS, (DNS - абревіатура від англійської назви Domain Name Service - служба доменних імен).

Для того щоб уникнути помилок у процесі вибору доменного імені, варто дотримуватися декількох важливих принципів:

1. Доменне ім'я повинне нести в собі певний зміст, пов'язаний із загальною тематикою сайту.

2. Доменне ім'я повинне містити ключове слово, що відповідає роду діяльності, якому сайт присвячений. Це дозволить відвідувачам сайту легше запам'ятати його назву.

3. Доменне ім'я має легко вимовлятися. Це актуально в тому випадку, коли доводиться передавати його назву усно, наприклад, у телефонній розмові. І, у всякому разі, варто неодмінно уникати важких у вимові сполучень букв.

4. Довжина доменного імені не повинна бути занадто великою. Обґрунтованість даного принципу очевидна - не кожна людина здатна без помилок запам'ятати задовгі назви, особливо якщо сприймає їх на слух. Та й набирати в адресному рядку занадто довге ім'я - не надто приємне задоволення.

5. Доменне ім'я повинне мати яскраво виражений індивідуальний характер. Ім'я має чітко виділятися серед інших і відображати характер діяльності фірми із безлічі подібних назв. Одним словом, доменне ім'я має бути, за можливості, єдиним, неповторним і не позбавленим певної оригінальності.

Ступінь сприйняття доменного імені має бути максимально високою, оскільки саме вона визначає асоціації, які виникнуть у потенційних відвідувачів сайту, що почули дане ім'я. Крім того, інформація, вміщена в імені, має забезпечувати, щоб це враження було позитивним. Це необхідно для того, щоб викликати у відвідувача сайту бажання відвідати сайт іще раз.

Домен

Ми надаємо послуги з реєєтрації доменних імен у таких зонах

Реєстрація доменного імені Вартість (грн)
.if.ua 330/на рік
.ivano-frankivsk.ua 330/на рік
.kyiv.ua 330/на рік
.kiev.ua 330/на рік
.poltava.ua 330/на рік
.pl.ua 330/на рік
.uzhgorod.ua 330/на рік
.uz.ua 330/на рік
.com.ua 440/на рік
.ua 1900/на рік
Потрібно більше інформації? Залишай номер телефону і ми передзвонимо протягом години.
або зателефонуй прямо зараз
Надіслати повідомлення:
ДЯКУЄМО!

Ми прийняли Вашу заявку та сконтактуємо якомога швидше

ДЯКУЄМО!

Ми прийняли Вашу заявку на активацію тарифy та сконтактуємо якомога швидше

ДЯКУЄМО!

Ми прийняли Вашу заявку та сконтактуємо якомога швидше

ДЯКУЄМО!

Ми прийняли Ваше повідомлення та сконтактуємо якомога швидше

ДЯКУЄМО!

Ми прийняли Ваше резюме та сконтактуємо якомога швидше

ДЯКУЄМО!

Ми прийняли Ваше повідомлення та сконтактуємо якомога швидше

ДЯКУЄМО!

Ваші дані внесені до бази
розсилок UTeam

ДЯКУЄМО!

Ми прийняли Вашу заявку та сконтактуємо якомога швидше

ДЯКУЄМО!

Ми прийняли Ваше заявку та сконтактуємо якомога швидше