Новини

УВАГА! Відвідування наших офісів можливе за попереднім записом

У зв'язку з карантинними обмеженнями, згідно постанови Уряду №104 від 17 лютого 2021 року, відвідування наших офісів можливе лише за попереднім записом.

Детальніше...

Можливі перебої у роботі контакт-центру

У зв’язку із модернізацією нашого контакт-центру, протягом 16-17 лютого можливі перебої у його роботі. Зокрема, можуть бути затримки із додзвоном на деякі номери телефонів. Однак ми радо відповімо на всі ваші питання у соціальних мережах.

Детальніше...

Припинено мовлення 3 телеканалів

У зв'язку із Указом Президента України припинено мовлення трьох телеканалів: ZIK | 112 Україна | NewsOne. Про зміни в мовленні вказаних телеканалів ми повідомлятимемо у разі надходження нової інформації.

Детальніше...

Інтернет провайдер UTeam став вибором споживачів 2020 року

Івано-Франківський інтернет провайдер UTeam став лауреатом національної програми «Вибір споживача 2020». Цю відзнаку отримують українські компанії, що були відібрані на основі фінансово-економічного, юридичного та інформаційно-репутаційного

Детальніше...

Графік роботи компанії UTeam у новорічно-різдвяний період

Шановні абоненти! Звертаємо вашу увагу, що у новорічно-різдвяний період компанія UTeam працюватиме за спеціальним графіком

Детальніше...

Кредит довіри для абонентів UTeam

Не встигли або забули внести абонплату за послуги UTeam? Не проблема! Для наших клієнтів ми впровадили послугу «Кредит довіри».

Детальніше...