Новини

Графік роботи компанії UTeam у травні

Звертаємо вашу увагу, що у травні компанія UTeam працюватиме за спеціальним графіком: 3 травня - вихідний день. 4 та 10 травня - абонентський відділ працюватиме у звичному режимі. 

Детальніше...

УВАГА! Відвідування наших офісів можливе за попереднім записом

У зв'язку з карантинними обмеженнями, згідно постанови Уряду №104 від 17 лютого 2021 року, відвідування наших офісів можливе лише за попереднім записом.

Детальніше...

Можливі перебої у роботі контакт-центру

У зв’язку із модернізацією нашого контакт-центру, протягом 16-17 лютого можливі перебої у його роботі. Зокрема, можуть бути затримки із додзвоном на деякі номери телефонів. Однак ми радо відповімо на всі ваші питання у соціальних мережах.

Детальніше...

Припинено мовлення 3 телеканалів

У зв'язку із Указом Президента України припинено мовлення трьох телеканалів: ZIK | 112 Україна | NewsOne. Про зміни в мовленні вказаних телеканалів ми повідомлятимемо у разі надходження нової інформації.

Детальніше...

Інтернет провайдер UTeam став вибором споживачів 2020 року

Івано-Франківський інтернет провайдер UTeam став лауреатом національної програми «Вибір споживача 2020». Цю відзнаку отримують українські компанії, що були відібрані на основі фінансово-економічного, юридичного та інформаційно-репутаційного

Детальніше...

Графік роботи компанії UTeam у новорічно-різдвяний період

Шановні абоненти! Звертаємо вашу увагу, що у новорічно-різдвяний період компанія UTeam працюватиме за спеціальним графіком

Детальніше...