Відеоспостереження

Бажаєте тримати усе під контролем та у будь-який час бачити, що робиться у вашому домі, офісі або виробництві?

Замовляйте встановлення відеоспостереження у професіоналів з команди UTeam. Якісно втілимо як прості рішення з однієї або кількох камер, так і складні системи для великих об’єктів.

Як ми працюємо?

Надійна та ефективна організація відеоспостереження передбачає цілий комплекс проектно-монтажних робіт. Від того, наскільки якісно спроектовано і встановлено ​​систему, залежить якість і злагодженість роботи обладнання для відеофіксації.

  1. Разом із замовником визначаємо завдання, що має розв’язувати відеоспостереження

Визначаємо необхідну кількість і тип пристроїв: аналогова або цифрова камера, фокусна відстань для кожної камери, підсвічування, вид кабелю для монтажу, його довжина і переріз, відеореєстратор, мікрофони для камер (або камери з вбудованими мікрофонами).

  1. Проектування

Розробляємо план-схему для встановлення камер відеоспостереження та іншого обладнання, необхідного для роботи системи відеоспостереження та погоджуємо із замовником кошторис.

  1. Монтаж і налагодження обладнання

Необхідно визначитися, чи будете ви самостійно встановлювати обладнання або будете звертатися до фахівців. Для ефективної, тривалої роботи рекомендуємо довірити встановлення складних масштабних систем нашим фахівцям з профільними технічними навиками.

  1. Експлуатація та обслуговування системи.

Необхідно враховувати, що після монтажу і налаштування обладнання можуть виникати технічні неполадки. Наші фахівці надають підтримку в експлуатації та обслуговуванні встановлених систем відеоспостереження.

 

Чому варто довірити встановлення відеоспостереження команді UTeam?

  1. Наші фахівці мають значний досвід роботи та відповідні технічні навики. Це гарантує якісний монтаж та тривалу роботу систем відеоспостереження.
  2. Надаємо комплексну послугу: продаж сертифікованого обладнання, монтаж із гарантією якості, подальше обслуговування, забезпечуємо надійним інтернет-з’єднанням для безперебійної роботи.
  3. UTeam є авторизованим інсталятором систем безпеки Ajax: інтегруємо в єдине ціле усі елементи системи безпеки, навіть від різних виробників.

 

Для детальнішої інформації щодо встановлення та вартості систем відеоспостереження телефонуйте:

050 433 5854 – для фізичних осіб

050 475 0910 – для бізнесу
Замовити