Інструкція з налаштування маршрутизаторів TP-Link

Інструкція з налаштування маршрутизаторів TP-Link на прикладі TL-WR741N / TL-WR741ND

1. Підключаємо кабель до порту "WAN", комп'ютери до портів - Lan 1, 2, 3 або 4, вмикаємо маршрутизатор в розетку і в мережевих налаштуваннях виставляємо IP і DNS на автоматичне отримання.

2. Налаштування маршрутизатора зручніше всього здійснювати через його WEB-інтерфейс. Для цього в адресному рядку будь-якого доступного браузера (наприклад Internet Explorer) вводимо ІР-адресу маршрутизатора (переважно це 192.168.1.1, або глянути на тильній стороні корпусу маршрутизатора). При вході буде запропоновано ввести Ім'я користувача і Пароль за замовчуванням це "admin" і "admin" відповідно. При успішній авторизації відкриється сторінка статусу обладнання:

Інструкція з налаштування маршрутизаторів TP-Link. Крок 1 

3. Натискаємо "Сеть" і вибираємо "WAN", у випадному списку "Тип WAN соединения:" вибираємо "PPPoE/Россия PPPoE", заповнюємо "Им'я пользователя:" та "Пароль:" з Листка користувача, зберігаємо натиснувши кнопку "Сохранить".

Інструкція з налаштування маршрутизаторів TP-Link. Крок 2 

Тепер маршрутизатор може надавати доступ до інтернету тим комп'ютерам, які підключаються безпосередньо кабелем. Однак для забезпечення безпеки від "не бажаних" підключень по безпровідній мережі Wi-Fi слід виставити шифрування, вибравши відповідний протокол і задавши пароль доступу.

4. Перш за все слід вказати "SSID" маршрутизатора, тобто його унікальне ім'я, яке буде відображатись в загальному списку доступних безпровідних мереж.

Натискаємо "Беспроводной режим", пункт "Настройки беспроводного режима" має бути активним, вводимо "SSID" [для уникнення без-порядку в ефірі доступних Вам безпровідних мереж Wi-Fi рекомендується в якості "SSID" вказувати Ім'я користувача], збережіть зміни натиснувши кнопку "Сохранить".

Інструкція з налаштування маршрутизаторів TP-Link. Крок 3 

5. Переходимо до пункту "Защита беспроводного режима", нижче пункту "Беспроводной режим" і виставляємо шифрування "WPA-Personal/WPA2-Personal" [для кращого шифрування і зменшення можливості потенційного взлому вибираємо версію "Version:" протоколу - "WPA2-Personal" і задаємо "Пароль PSK:" вказавши надійний пароль на підключення до Wi-Fi мережі маршрутизатора], зберігаємо натиснувши кнопку "Сохранить".

Інструкція з налаштування маршрутизаторів TP-Link. Крок 4 

Налаштування завершено!