Налаштування Outlook Express

Налаштування Outlook Express

Запустіть програму: Пуск - Всі програми - Outlook Express. З'явиться головне вікно програми, де відображаються Локальні папки (тобто вхідні, вихідні, надіслані та видалені повідомлення).

Відкрийте пункт меню Сервис(Tools) – Учетные записи(Accounts...)

Перейдіть на вкладку Почта (Mail). Тут відображаються вже створені облікові записи. Натисніть кнопку Добавить (Add) - Почта (Mail).

У полі Выводимое имя введіть будь-яке зручне Вам ім'я (це може бути ваше ім'я або назва вашої компанії). Воно буде відображатися як одержувач листа в полі От. Натисніть кнопку Далее.

У полі Электронная почта введіть адресу Вашої електронної скриньки. Натисніть кнопку Далее.

На наступному кроці виберіть Сервер вхідних повідомлень (РОР3 або ІМАР), а також введіть адреси серверів: mail.uteam.ua. Натисніть кнопку Далее.

В полі учетная запись введіть повну адресу Вашої електронної скриньки, у полі пароль введіть Ваш пароль та збережіть його. Натисніть кнопку Далее.

Створення поштової скриньки завершено. Натисніть Готово.

Щоб перевірити правильність налаштувань виберіть свою поштову скриньку і натисніть кнопку Свойства.

Перейдіть на вкладку Серверы і перевірте, щоб усі налаштування Були заповнені згідно із малюнком нижче. Поставте галочку навпроти пункту Проверка подлинности пользователя та натисніть кнопку Настройка.

Заповніть поля так, як вказано на малюнку (в полі Учетная запись введіть повну адресу Вашої поштової скриньки).

Перейдіть на вкладку Дополнительно та заповніть поля так, як вказано на малюнку (залежно від протоколу, що використовується для вхідної пошти, введіть для РОР3 – порт 995, для ІМАР – порт 993).

Натисніть кнопку ОК. Налаштування пошти завершено.