Отримуй більше разом з UTeam

Компанія UTeam™ - це Інтернет Сервіс Провайдер Івано-Франківська, який успішно працює на ринку інформаційних і телекомунікаційних технологій з 2007 року та динамічно розвивається.

Oсновна мета компанії - побудова міської та регіональної багатофункціональної мультисервісної мережі, яка дозволить користувачам компанії отримувати найякісніший доступ до всесвітньої мережі Інтернет.

Мережа UTeam™ побудована на обладнанні визнаних лідерів Cisco Systems, Foundry та інших.

Ми будуємо нашу мережу використовуючи найсучасніші оптоволоконні технології. "Оптика" використовується не тільки на магістральних каналах. Кожен будинок підключений за допомогою оптики, реалізовуючи таким чином модель FTTB (Fiber to the Building) "Оптика до будівлі". Така технологія дозволяє надавати користувачам компанії високу якість послуг та отримувати Інтернет з швидкістю до 1Гбіт/с, яка є недоступною для інших застарілих технологій та є конкурентною перевагою нашої компанії порівняно з іншими провайдерами.

Топологія (побудова) нашої мережі якомога наближується до класичної схеми "зірка", що зводить до нуля затримки при передачі даних.

Основне правило, яким керується наша компанія - надання послуг Інтернет якомога ширшому колу клієнтів. Ми завжди орієнтуємося на довгострокову співпрацю, розуміючи, що це можливо тільки за умови дотримання принципів етики і максимальної віддачі при спілкуванні з клієнтами. Ми пропонуємо нашим клієнтам не тільки якість послуг і унікальність рішень, але й індивідуальний підхід, прозорість роботи на всіх етапах, а також захист інтересів клієнта.

Широкий спектр цінових тарифів, дасть вам змогу користуватись високоякісними послугами нашої компанії так, як це вигідно саме вам. Кожен клієнт у нас зможе обрати найвигідніші умови співпраці, не зважаючи чи це велика корпорація, чи звичайний користувач.

Ми завжди стежимо за ситуацією на ринку і використовуємо передові технологічні рішення, що дозволяє нам постійно пропонувати своїм абонентам більш дешеві тарифні плани та високу якість послуг.

Ми забезпечуємо необмежений по трафіку і часу доступ в Інтернет на швидкостях на будь-який смак з поділом на український і закордонний трафік.

Ми завжди йдемо назустріч користувачам, проводячи привабливі акції.

Наші безлімітні тарифні плани дійсно відповідають заявленим швидкостям і не мають прихованих обмежень.

Компанія UTeam™ веде соціально відповідальну діяльність та завжди є активним учасником багатьох соціальних проектів.

Враховуючи, що безпека є одним з пріоритетів для мешканців Івано-Франківська, наша компанія розпочала реалізацію проекту "Безпечне місто", який має на меті встановлення відеокамери зовнішнього спостереження в мікрорайонах, що за прикладом європейських міст значно підвищить рівень безпеки мешканців міста. Планується подальше поетапне збільшення кількості камер.

Компанія UTeam™ розширяє свої послуги бездротового зв'язку! Ведеться активна розбудова мережі і покриття міста бездротовим зв'язком! Збільшується кількість хотспотів!

Існуючі абоненти мають змогу користуватися вдома, використовуючи підключення через оптичну мережу і, одночасно, в межах міського покриття бездротовим зв'язком Wi-Fi, використовуючи свої вхідні дані для підключення (логін і пароль). Користувачі, які не є нашими абонентами, також можуть користуватися послугою Wi-Fi, але на меншій швидкості.

Наш спектр послуг і можливостей, що надаються, постійно розширюється, а їх характеристики поліпшуються відповідно до технологічних інновацій та потреб клієнтів, що зростають:

  • підключення до мережі Інтернет через високошвидкісні оптоволоконні та радіо- канали зв'язку;
  • організація та супровід віртуальних мереж (VPN);
  • доступ до локальної комп'ютерної мережі;
  • побудова та супровід оптоволоконних мереж;
  • оренда каналів зв'язку;
  • реєстрація доменних імен;
  • продаж спеціалізованого обладнання;
  • системи відео нагляду;
  • IPTV - IP телебачення надвисокої чіткості, яке дозволяє отримати недоступне для інших технологій якісне телевізійне зображення на телеекранах великих розмірів;
  • IP - телефонія.

Головним в нашій діяльності є не техніка, не наш персонал, не керівництво компанії, а Ви - наш клієнт!

Підключіться вже сьогодні, і Ви самі зможете переконатися в доступності сучасних найякісніших телекомунікаційних послуг!