Питання-відповідь

 • Що таке Ethernet?

  Ethernet - базова технологія локальних комп'ютерних мереж з комутацією пакетів, що використовує протокол CSMA/CD (множинний доступ з контролем несучої та виявленням колізій). Ethernet-мережі функціонують на швидкостях 10Мбіт/с, Fast Ethernet - на швидкостях 100Мбіт/с, Gigabit Ethernet - на швидкостях 1000Мбіт/с, 10 Gigabit Ethernet - на швидкостях 10Гбіт/с.

 • Що таке Wi-Fi?

  Wi-Fi (Wireless Fidelity) - це популярна технологія, що забезпечує бездротове з’єднання комп’ютерів в локальну мережу або високошвидкісний бездротовий доступ до мережі Інтернет.

 • Що таке IP-адреса і для чого вона потрібна?

  Кожен пристрій в Інтернеті має свою унікальну IP-адресу. Вона складається з чотирьох груп цифр, розділених крапками, наприклад, 192.168.0.1. Таким чином, IP-адреса є унікальним ідентифікатором комп'ютера в інформаційному просторі Інтернету.

 • Чим займається Ваша компанія?

  Ми надаємо доступ до всесвітньої мережі Інтернет через високошвидкісні канали зв'язку. Також у Вас є можливість отримати додаткові послуги: інтернет-телебачення, системи відеонагляду, ip-телефонія, організація VPN та інші.

 • Де знаходяться Ваші офіси?

  Офіси компанії "ЮТІМ" знаходяться за адресами: м. Івано-Франківськ, вул. Молодіжна 52 та вул. Тролейбусна 2а. Іншу контактну інформацію Ви можете переглянути у розділі контакти.

 • При підключенні до Інтернету видає помилку №720?

  Необхідно відкрити командний рядок комбінацією клавіш Win+R або меню Пуск - Выполнить, у полі, що з'явиться ввести команду cmd і натиснути клавішу вводу Enter.

  У командному рядку ввести команду netsh int ip reset 1.txt і натиснути клавішу вводу Enter. Перезавантажити комп'ютер.

 • Що таке аналогове телебачення ?

  Аналогове телебачення будується на підставі аналогового сигналу, який йде безперервно, що не є показником якості. Адже якщо сигнал переривається, страждає вся картинка і звук.

  Аналоговий сигнал не може розкрити весь потенціал сучасної відеотехніки: плазмових і рідкокристалічних телевізорів.

 • Що таке кабельне телебачення?

  Кабельне телебачення своєю назвою визначає тільки спосіб передачі інформації, але ніяк не сигнал. Так, наприклад, підготовлений до передачі цифровий або аналоговий сигнал можна передавати в тому чи іншому середовищі передачі: через мідний кабель, оптоволокно і т.д.

  Тому не варто виділяти кабельне ТБ в окремий вид, адже воно може бути як цифровим, так і аналоговим.

 • Я перевстановив операційну систему.

  Потрібно перевірити чи присутнє мережеве підключення, якщо відсутнє встановлюємо потрібні драйвера (драйвер мережевої плати). При наявності мережевого підключення створюємо PPPoE підключення.

 • Що таке IPTV?

  IPTV або телебачення по інтернет протоколу (англ. Internet Protocol Television) – технологія цифрового телебачення за допомогою мережі передачі даних по протоколу IP. Це сучасний стандарт цифрового телебачення з можливістю перегляду на телевізорі, персональному комп'ютері та інших цифрових пристроях, які підтримують таку функцію.

 • Що таке цифрове телебачення?

  Цифровий сигнал, на відміну від аналогового, надходить невеликими порціями, розділеними паузами. За рахунок цього сигнал стає більш надійними і порушити цілісність яка транслюється картинки при його застосуванні досить складно.

  Незважаючи на те що сигнал передається порціями, відстань на якості сигналу ніяк не позначається. І в цьому очевидна перевага такого телебачення перед аналоговим.

  Крім того, цифровий сигнал здатний транслювати більшу кількість каналів, ніж аналоговий варіант. Тому ті, хто обирають саме таке ТБ, отримують більше каналів різної тематики.

 • Чи можна отримувати нагадування про термін оплати?

  Можна, для цього Вам необхідно зайти в Особистий кабінет та в полі СМС інформування зазначити номер телефону для інформування.

 • До першого числа у мене на рахунку були кошти, а після першого їх немає.

  Першого числа кожного місяця (00:01 год.) з Особового рахунку Клієнта знімається сума у розмірі тарифного плану та додаткових послуг. Тобто, на перше число поточного місяця у Вас повинен бути баланс рівний вартості тарифного плану та додаткових послуг.

 • Чи можна оплатити послуги через платіжні термінали?

  Так, послуги компанії можна cплачувати через платіжні термінали 24NonStop, EasyPay та iBox.

 • Чи можливо перейти на інший тарифний пакет?

  Так, можливо. Для цього Вам необхідно до закінчення поточного місяця попередити менеджера. Перехід на новий тарифний пакет буде здійснено з 1 числа нового місяця. Перехід на новий тарифний пакет відбувається безкоштовно.