News

31-05-2018 15:50

Компанія «ЮТІМ» спонсор свята День професій 2018.

Діти - це квіти нашого життя! І від того, як ми їх виховуємо, що ми в них закладаємо залежить їхнє майбутнє, майбутнє нашої країни, майбутнє нашої планети. Потрібно вчитись бачити у кожній дитині - людину майбутнього! Ми повинні вкладати всю свою любов у маленькі життя, поважати їх та надихати. Навчити впевненості в собі та у завтрашньому дні, і щонайголовніше дати можливість усвідомити свою роль у житті. Адже завдяки цьому наше чадо будуватиме міста, нові магістралі, знайомитимуть нас з новими відкриттями у світі, здобуватимуть перемоги та розвиватимуть культуру.

Наше завдання - допомогти дитині відкрити потрібні для неї двері!

День професій - це чудова нагода спробувати різні професії на "смак" та знайти своє покликання. Щиро дякуємо організаторам за створення свята для діток. Ми завжди ЗА події, які несуть за собою благородну мету.

Тому на згадку про цей день, команда "ЮТІМ" вирішила потішити Вас та Ваших діток миттєвими фото. Можливо хтось загубив свою світлину, тоді шукайте їх у нашому фотоальбомі та зберігайте собі.

Вітання!!!  

Друзі у  команді  #WOWТелебачення від UTeam поповнення .

Ми знаємо Ви давно цього чекали. Готові до зустрічі??

 Так ось, з  27 травня 2020 року нові телеканали уже доступні для перегляду  -  це Discovery Channel,  Animal Planet, Eurosport 1,  TLC.  Разом у команді  #WOWТелебачення від UTeam уже більше 120 каналів

Саме так, більше 120 каналів!! Найцікавіші шоу, розваги,  новини, є і спорт, і природа, є і навчання.

27-05-2020

Congratulations! May your Easter be filled with all things bright and beautiful!

Work schedule:

April 20 is a day off.
Technical support works on a regular schedule - 24/7

 

20-04-2020

Since the beginning of the new year, we have added 22 new TV channels.

Bolt, Star Cinema, Star Family, FILMUADRAMA, 36.6, Кус-кус, Spike, Paramount channel, Футбол 3, Fashion TV UA, Перший автомобільний, Етно канал, Наше Music, Епоха, НАШ, Дача, Трофей, Терра, Наука, Фауна, Рибалка, Україна 24.

We promise that evening seating in front of your favorite TV shows will become even more enjoyable with Uteam television.

Ps. Football fans! The TV channels Football 1 and Football 2 are with us until the end of the summer

Enjoy!

03-04-2020

We do not stand aside and engage in social activities. In April, the company announced "Month of care". So, we join the all-Ukrainian movement "Support Doctors" and offer free use of the Internet - to hospitals, clinics, medical institutions of any form of ownership for the whole period of quarantine.

02-04-2020

Safe connection and how does it work in practice?

We understand the importance of being 24/7 online - learning the news, learning, communicating online. Therefore, early in the week, they announced an express connection to services.

We take care of your safety and the safety of our employees when connecting.

All installation crews are provided with:

  • Disposable gloves.
  • Antiseptics and disinfectants.
  • Masks and respirators.
  • Shoe covers.
  • We regularly measure the temperature of all workers with a contactless thermometer.
  • They ensured the arrival of employees by transport of the company, both in the morning and in the evening.

Leave a request for a connection - here

23-03-2020