Реєстрація доменних імен

Доменне ім'я є мало не основою сайту. У короткому, співзвучному, легкому для запам'ятовування імені - часто запорука успіху інтернет-проекту.

Доменне ім'я (або ім'я домену) є адресою мережевого з'єднання, через яку комп'ютер підключається до мережі.

Реєстрація домену полягає у фіксуванні унікальної інформації про сам домен і про його адміністратора в центральній базі всіх доменних імен. Робиться це спеціально для того, щоб уникнути повторів, помилок у назвах і виникнення різних конфліктних ситуацій. За загальною домовленістю домен уважається зареєстрованим, щойно інформація про нього потрапляє до центральної бази.

Для підтримки точної відповідності між доменним іменем і IP-адресою на спеціалізованих серверах представлені таблиці точної відповідності. Такі сервери називаються серверами DNS, (DNS - абревіатура від англійської назви Domain Name Service - служба доменних імен).

Для того щоб уникнути помилок у процесі вибору доменного імені, варто дотримуватися декількох важливих принципів:

  • Доменне ім'я повинне нести в собі певний зміст, пов'язаний із загальною тематикою сайту. Доменне ім'я повинне містити ключове слово, що відповідає роду діяльності, якому сайт присвячений. Це дозволить відвідувачам сайту легше запам'ятати його назву.
  • Доменне ім'я має легко вимовлятися. Це актуально в тому випадку, коли доводиться передавати його назву усно, наприклад, у телефонній розмові. І, у всякому разі, варто неодмінно уникати важких у вимові сполучень букв.
  • Довжина доменного імені не повинна бути занадто великою. Обґрунтованість даного принципу очевидна - не кожна людина здатна без помилок запам'ятати задовгі назви, особливо якщо сприймає їх на слух. Та й набирати в адресному рядку занадто довге ім'я - не вельми доцільне задоволення.
  • Доменне ім'я повинне мати яскраво виражений індивідуальний характер. Ім'я має чітко виділятися серед інших і відображати характер діяльності фірми із безлічі подібних назв. Одним словом, доменне ім'я має бути, за можливості, єдиним, неповторним і не позбавленим певної оригінальності.
  • Ступінь сприйняття доменного імені має бути максимально високою, оскільки саме вона визначає асоціації, які виникнуть у потенційних відвідувачів сайту, що почули дане ім'я. Крім того, інформація, вміщена в імені, має забезпечувати, щоб це враження було позитивним. Це необхідно для того, щоб викликати у відвідувача сайту бажання відвідати сайт іще раз.

Ми надаємо послуги з реєстрації доменних імен у таких зонах:

Реєстрація доменного імені Вартість (грн)
www.your_name.if.ua 258/на рік
www.your_name.com.ua 360/на рік
www.your_name.com 500/на рік

 

Корисна інформація

Сервісна угода

Політика конфіденційності

Правила домену .UA

Регламенти домену .COM.UA

Регламент реєстрації доменних імен в публічних доменах другого рівня

Особливості реєстрації доменів другого рівня

Регламенти публічних сервісів

Документи щодо операцій з доменами

Політика вирішення спорів про доменні імена