Отримуй більше з UTeam

Отримувати подарунки приємно??

 Один подарунок або ДВА – у вересні цей вибір за тобою !!!

 

Сплачуй одним платежем за 10 місяців користування та отримуй  ДВА місяці  БЕЗКОШТОВНО!!!

Або сплачуй одним платежем за 7 місяців та отримуй один місяць безкоштовного користування послугою.

 

Акційна пропозиція дійсна для нових та діючих користувачів послуг усіх видів тарифних планів жителів міста Івано-Франківська та сіл* у період з 01.09.2020 до 30.09.2020 року.

 

Якщо Ви новий клієнт -замовте підключення. Оберіть тарифний план.

Внесіть авансову плату одним платежем за 10 місяців користування послугами згідно обраного тарифу. Одинадцятий та дванадцятий місяць користування послугами є безкоштовним.

Або внесіть авансову плату одним платежем за 7 місяців користування послугами згідно обраного тарифу та отримайте восьмий місяць безкоштовного користування .

Для підключення телефонуйте за номером +38 050 4750910 .

 

Якщо Ви діючий клієнт компанії, то в період з 01.09.2020 до 30.09.2020 року внесіть авансову плату одним платежем за 10 місяців користування послугами згідно свого тарифного плану. Одинадцятий та дванадцятий місяць користування є безкоштовним.

Або внесіть авансову плату одним платежем за 7 місяців згідно свого тарифного плану та отримайте восьмий місяць безкоштовного користування послугою.

 

ВАЖЛИВО !!! Після оплати послуг повідомте про це компанію, у зручний для Вас спосіб протягом 30 днів з дня оплати для активації дії акції !!!!

 

* жителі сіл: Павлівка, Ямниця, Загвіздя, Хриплин, Черніїв, Рибне, Братківці, Березівка, Чукалівка, Сілець, Тязів, Микитинці, Дем’янів Лаз, Клузів та Крихівці.

**Не взаємодіє з іншими акціями.