Бонус-програма "Твоя команда"

Компанія UTeam™ цінує своїх абонентів. Ви - ознака того, що колектив компанії докладає максимум зусиль для надання якісних телекомунікаційних послуг. Ми завжди орієнтуємося на довгострокову співпрацю з кожним абонентом і намагаємося дати Вам більше. Відтепер приєднатись до команди Uteam ще вигідніше завдяки Бонус-програмі "Твоя команда"!

 1. Стати учасником програми просто:
 2. Привести нового Абонента та скористатись усіма перевагами Програми може як діючий Абонент, так і особа, що не користується послугами мережі Uteam.
 3. За кожного приведеного нового Абонента, що раніше не користувався послугами мережі Uteam, Ви щомісяця отримуєте на свій особовий рахунок винагороду - бонуси. Бонус - це процент від щомісячного платежу нового Абонента, який залежить від кількості приведених Вами нових Абонентів, а саме:
  - від 1 до 10 Абонентів - 6%;
  - від 11 до 20 Абонентів - 7%;
  - від 21 і більше Абонентів - 8%.
 4. За бажанням Ви можете разово отримати на свій рахунок 50% від вартості тарифного плану підключеного приведеним Вами абонентом.
 5. Приведений абонент отримує 50% знижки на перший місяць.
 6. Бонус нараховується по закінченню кожного календарного місяця.
 7. Необхідна умова нарахування бонусів - при підключенні в договорі нового Абонента повинна бути зазначена інформація (номер договору) діючого Абонента.
 8. Початок дії Програми - 01.05.2010р.

Участь у акції можуть брати виключно нові абоненти - фізичні особи м.Івано-Франківськ. Акція не розповсюджується на абонентів-юридичних осіб.